Galvanizácia tváre

Hĺbková očista a omladenie

Galvanická žehlička je prístroj, ktorý vpravuje výživné látky hlboko do podkožia vďaka galvanickému prúdeniu. Toto prúdenie sa nachádza v ľudskom tele.

Počas vyšetrenia sa na vyčistenú pokožku nanesú dva špeciálne gély, ktoré sú vyvinuté na základe kladnej a zápornej polarity, čím uľahčujú prísun kľúčových látok do pleti a podporujú bunkovú energiu.

Prvá ampulka – biely gél, obsahuje výťažok z nechtíka, morských rias a vanilky.
Odstraňuje nečistoty a umožňuje pórom dýchať.

Gél je tonizačný a slúži na dokonalé prečistenie pokožky. Žehličku chytíme do ruky a súčasne prstom druhej ruky uzatvoríme obvod na pulzujúcom mieste a to na spodnej čeľusti, držíme tento bod počas celého pôsobenia prístroja. Doba pôsobenia prvej ampulky je 3 až 5 minút. Po uplynutí tejto doby prístroj automaticky vypne, na pleť potom aplikujeme druhú výživnú ampulku a po dobu 5 minút ňou žehlíme pleť.

Druhá ampulka – modrý gél, obsahuje aminokyseliny, magnézium, jazmín a santalové drevo.
Spomaľuje viditeľné známky starnutia pôsobením na ich zdroje pomocou patentovanej technológie – obsahujúcej revolučnú zmes zložiek proti starnutiu pleti.
Odbúrava známky stresu, oživuje a posilňuje unavenú pleť podporujúc jej bunkovú energiu.
Obohacuje pleť hydratáciou a zanecháva ju s pocitom úžasnej hebkosti, čistoty a osvieženia.

Vďaka ošetreniu galvanickou žehličkou dosiahneme maximálnu výživu, rozjasnenie, vyhladenie a prečistenie problémovej pleti.

Galvanický prúd zabezpečí, že účinné látky sa vpravia tak hlboko do pleti, tam by sa inak bez jeho pôsobenia nedostali. Účinok je vidieť okamžite.

Vhodnosť ošetrenia konzultuje so svojím lekárov v prípade ak:
  • ste tehotná
  • máte kardiostimulátor alebo iné obdobné zariadenie
  • trpíte epilepsiou
  • máte v zuboch kovové vyrovnávacie zariadenie či kovovú výplň zubov